mgr Adriana Miniatorska

Kosmetolog, specjalista podolog.
Tytuł specjalisty podologa uzyskała podczas studiów I stopnia. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wydziału Farmacji.

Tajniki podologii pogłębiała na licznych kursach i szkoleniach w kraju oraz zagranicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje pod kierownictwem nestorki podologii w Polsce dyp. podolog Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Posiadła obszerną wiedzę z zakresu biomechaniki kończyny dolnej, co umożliwia jej indywidualne dobieranie wkładek ortopedycznych. Współpracuje z interdyscyplinarnym zespołem lekarzy, następujących profesji: chirurdzy, diabetolodzy, flebolodzy, reumatolodzy, dermatolodzy, ortopedzi oraz fizjoterapeuci. Swoje działania w pracy zawodowej kieruje na zwiększanie świadomości społeczeństwa na problemy kończyn dolnych ze szczególnym uwzględnieniem osób z grupy ryzyka. Jest zapraszana na liczne prelekcje np. przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Koło w Tarnowie, przedszkola, szkoły, Domy Kultury. Jest również pedagogiem i szkoleniowcem kursów podologicznych.

Aktywnie prowadzi wykłady podczas kongresów, targów związanych z tematyką podologiczną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów z zakresu technik podologicznych. Właścicielka prężnie działającej Fili Centrum Podologicznego w Tarnowie. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla niej komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów. Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy pacjentom.

Sprawdź nasze certyfikaty.

Zamknij